Handelsmissie duurzame landbouw naar Ivoorkust, Ghana en de SARA-beurs
Bent u actief in de duurzame landbouw of de verwerking van landbouwproducten en reststromen? Wilt u de kansen verkennen in West-Afrika, en vooral in Ivoorkust en Ghana? Ga dan mee met de handelsmissie naar Abidjan (Ivoorkust) en Accra (Ghana) van 22 tot en met 28 mei 2025. Tijdens de missie zult u ook het Nederlands paviljoen op de SARA-beurs bezoeken, de belangrijkste agrarische beurs in Franstalig West-Afrika! De uiterste inschrijfdatum is 20 maart 2025.

Voor wie
Deze missie is voor duurzame en innovatieve bedrijven en organisaties die hun zakelijke kansen in West-Afrika willen verkennen. Het is een mooie kans om samenwerkingspartners te vinden of bestaande relaties te versterken. We streven naar een diverse groep deelnemers, waarvan minimaal de helft nog geen zakelijke activiteiten in deze regio heeft.
Nederlandse start-ups, scale-ups, mkb-bedrijven, overheden en kennisinstellingen kunnen meedoen aan deze handelsmissie, als ze actief zijn in:
- tuinbouw: innovatie en duurzame technieken;
- cacao-, cashew- en mangosector: lokale verwerking en circulaire economie;
- logistiek en digitale oplossingen: gericht op landbouwketens.
Waarom deelnemen
Meedoen aan deze handelsmissie naar Ghana en Ivoorkust levert u in korte tijd veel op:
- Krijg inzicht in de agrarische sector in West-Afrika.
- Ontdek de marktkansen voor Nederlandse bedrijven.
- Maak kennis met belangrijke spelers uit de regio.
- Zet samenwerkingen op of versterk bestaande relaties.
- Vergoot uw naamsbekendheid in Ghana, Ivoorkust en omliggende landen.
Nederlands paviljoen op de SARA-beurs
De SARA-beurs is de grootste regionale beurs voor landbouw, veeteelt, visserij, bosbouw en agrifood. Het Nederlands paviljoen zal opnieuw de kracht van Nederland laten zien op het gebied van landbouw en klimaatadaptatie. Het thema van 2025 is de verwerking van landbouwproducten. Dit sluit perfect aan bij de kansen voor innovatieve oplossingen in de focussector.
Deelname en kosten
Deelname aan deze handelsmissie kost € 785 exclusief btw per organisatie (dit bedrag is inclusief exposanten toelage voor de SARA 2025 a raison €285,-). Voor dit bedrag mogen 2 personen deelnemen. Iedere persoon meldt zich apart aan.
Dit is exclusief reis- en verblijfkosten. Let op: Ook de vlucht tussen Ivoorkust en Ghana op 26 mei is voor eigen rekening. De uiterste inschrijfdatum is 20 maart 2025 via RVO.nl.
Meer weten
Voor meer informatie kunt u contact opnemen met:
- Anouk Mulder, Projectmanager Business Development Afrika, RVO